Meble indyjskie

Oryginalne meble indyjskie

Oryginalne meble indyjskie
Meble pochodzenia indyjskiego od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Szykowne, pieczołowicie wykonane wyroby z różnych typów drewna: akacji indyjskiej, sheesham o bardzo dużej wytrzymałości, teku, mango, róży tworzą piękny efekt dekoracyjny, który będzie pomagał przywołać klimat Indii. Coraz popularniejsze staje się urządzanie własnych domów w stylu hinduskim, dzieje się tak za sprawą coraz powszechniejszych w Europie i na świecie filmów z indyjskiego odpowiednika amerykańskiego Hollywood- Bollywood.

Parawany z Indii

Parawany z Indii
Parawan w naszej kulturze nie jest zbytnio rozpowszechniony, kojarzy nam się ze Wschodem i jego kulturą. Jest to ruchoma zasłona, ściana, za którą można się przebrać, zasłonić dowolną część pokoju, a także izolować dowolnie wybrane fragmenty przestrzeni. Standardowe parawany składają się z od trzech do pięciu ruchomych i składanych części.

Praktyczne szafy i komody

Praktyczne szafy i komody
Meble indyjskie są wspaniałym rozwiązaniem dla osób poszukujących nowych trendów w urządzaniu mieszkania, nie bojących się odejść od utartych schematów. Elementy orientalne szybko ożywią dom, sprawią, że klimat stanie się bardziej przyjazny oraz przytulny, gdyż przełamie schematy kupowania umeblowania na skalę masową w wielkich marketach.

Orientalne łóżka do sypialnii

Orientalne łóżka do sypialnii
Najważniejszym elementem sypialni jest łóżko, ważne, aby było wizualnie atrakcyjne, a przede wszystkim wygodne oraz pasujące stylistycznie do wnętrza sypialni i domu. Wbrew pozorom w sypialni spędzamy bardzo dużo czasu, z tego też powodu trzeba sprawić, by przyjemnie było spędzać nam tam czas oraz co ważniejsze, żebyśmy wychodzili z sypialni zrelaksowani. Indyjskie łóżko oraz jego prostota, solidność wykonania sprawią, że każdy zapragnie wprowadzić do siebie taki element.